sofee-9455.jpg

máme KOFEINOVÝ HUB

Od požitkářů přes barmany a baristy po obyčejné motoristy vytváříme spot, kde společně ochutnáváme a experimentujeme s různými blendy kofeinového paliva a jejich přípravou. Máme rádi kávu a čaj, jejich vůni i chuť , svět kolem nich je pro nás muzeem zažitých konceptů, které se snažíme vylepšit nebo objevit nové.

black.gif
 
sofee-9415.jpg

Sofee

Sofee je sofistikovaná káva, kterou si snadno připravíte i bez baristy. 25 ml Sofee odpovídá obsaženým množstvím kofeinu jednomu espressu. K přípravě Sofee nepotřebujete žádné přístroje a můžete si ji vzít s sebou třeba na výlet. Má příjemně plnou a sladkou chuť i vůni. Skladuje se v lednici, kde vydrží až tři měsíce, po otevření 10 dnů.

Jak si ji připravíte?

S teplou i studenou vodou v doporučeném poměru 1:3, s mlékem, anebo si ji můžete namíchat s dalšími nápoji. Skvělá je i kombinace s tonikem a kapkou ginu.

 

tinct.jpg

TINCT

Tinct je výživový olej pro pánskou pokožku a vousy. V 10 ml se skrývá jojobový, mandlový a konopný olej. Unikátní složkou, která dodává jedinečnou vůni i strukturu, je vyextrahovaná výběrová brazilská kává, pražená na severský způsob. To vše, doplněno o eseciální oleje a vitamin E, dělá z Tinctu perfektní přípravek do kruté zimy a nevlídného počasí šedých velkoměst. 

binchotanova-tycinka.jpg

Binchotanová tyčinka

Binchotan je tradiční japonský prostředek pro přírodní filtraci vody. Snižuje množství chlóru, dodává vodě minerály a vyrovnává pH. Především však zlepšuje chuť tím, že dodá vodě lehkou sladkost. Ta se pak skvěle hodí na přípravu kávy či čajových nálevů. 

Ani po šesti měsících užívání ale uhlí Binchotan nemusíte vyhazovat. Můžete jej přidat k pokojovým rostlinám, aby jim dodávalo živiny nebo ho využívat jako přírodní čistič vzduchu a regulátor vlhka a pachů. (např. do vašich sneakers)

 
 
IMG_2538.jpg

Pijeme kávu, tedy jsme.

Jsme funlaB.

Martin, Johnny. Jsme specialisti na nové filtrační metody, za studena. Taky mixologové. FunLab jsme založili před rokem s Ambiente v zádech. Makáme v naší laboratoři nebo také nasazujeme sneakers a běháme po akcích. Neváhejte nás oslovit. Rádi si s Vámi dáme kávu/kafe.

black.gif
 

 chcikafe@funlab.cz, 606 290 868

Jana Zajíce 36, Praha 7